Відкритий «Новорічний» лист! Міністру соціальної політики України — Реві! Від пенсіонерки з Тернополя!

Прохання дочитати до кінця!

Вітаю вас Андрій Олексійович! Отримала рахунок! Ось і вийшло мені цього місяця за комунальні послуги майже 700 гривень. А пенсія скільки? Отож, Андрію Олексійович, якщо рахувати вмієте, то рахуйте – половина моєї пенсії уже пішла.
А тепер щодо їсти. Ось люблю хліб. Навіть не те, щоб люблю – не наїдаюся без нього. Щоб не їла, а скибка хліба повинна бути. Скільки там буханка? 9 гривень. Нехай з’їдаю буханець не щодня, нехай уже буде один на два дні. Це вже 135 гривень!
А ще до хліба масла хочеться. Скільки там воно? Як яке, але в середньому 30 гривень. Так ось для мене – це дорого. Я спред купую, він дешевший майже удвічі. А ще я люблю чай солодкий. Доводиться і цукор купити. Бачите, Андрію Олексійович, я ще і не їла практично нічого, а вже половина тих грошей, які залишилися після сплати комунальних послуг, витрачена.
А ще потрібно купити олію, гречку, рис, макарони, яйця. І ще багато чого. Тут про якесь м’ясо чи хоча б рибу говорити не доводиться. А ще мені трішки пощастило. Попри поважний вік я практично здорова жінка. Інколи якийсь валідол куплю і все.
А є ж люди з хронічними хворобами. І витрачають вони на них грошей знову ж таки набагато більше ніж я. Можливо аж тепер вас зацікавить як же ми виживаємо у цій державі.
Ось таке воно у нас життя, пане міністре.Я розумію, що все оце, що я тут наговорила, нічого не змінить. Бо ми з вами живемо не лише у різних країнах, а й навіть на різних планетах. І ви поняття не маєте, як насправді нам живеться. Та вас це і не цікавить. Без поваги до вас та інших міністрів!
Світлана Олександрівна Бойко.

Джерело