Путин согласился на побег из Донбасса, обсуждают детали (видео)

Долю конфлікту на Донбасі вже вирішено, тому зараз обговорюють лише деталі втечі РФ з окупованої території

Зараз на переговорах обговорюють, на яких умовах Росія покине окуповані території України. Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

Чиновник зазначив, що це питання, зокрема, обговорювалося під час спілкування спецпредставника США по Україні Курта Волкера і помічника президента Росії Владислава Суркова.

“Я думаю, що рішення по Донбасу, за великим рахунком, вже прийнято – вони підуть звідти. Єдине, що сьогодні обговорюється, як вони підуть, на яких умовах і так далі”, – пояснив Гримчак.

Він додав, що дізнатися про підсумки переговорів з представником Кремля можна буде після візиту Волкера в Київ. Гримчак також нагадав слова президента України Петра Порошенка про те, що на переговорах не будуть приймати ніяких важливих рішень без участі українських представників. Тому Волкер спочатку відвідав Донбас і зустрівся з союзниками, а лише потім поїхав розповідати росіянам, що робити.

Нагадаємо, 15 серпня радник голови МВС, народний депутат Антон Геращенко зазначив, що при спілкуванні з Волкером той дав зрозуміти, що зараз основним завданням є, не втрачаючи прав на Крим, повернути Донбас, вимагати з РФ компенсацію за те, що вона зруйнувала інфраструктуру Донбасу.

Перша зустріч спецпредставника Держдепу Курта Волкера і його «колеги» з РФ Владислава Суркова викликає неабияку зацікавленість. Свій прогноз озвучив співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков.

Джерело: Знай