Пішов здоровим: розкрито трагедію солдата, який упав на інавгурації (відео)

У ЗМІ розповіли, як живеться 20 річному часовому почесного президентського полку, який в 2014 році втратив свідомість

Олександр Сікала став відомий всій країні три роки тому.

Тоді під час інавгурації президента Петра Порошенка 20-річний вартовий почесного президентського полку від спеки раптом захитався, випустив карабін і впав непритомний прямо перед проходять перед ним главою держави.

На той момент солдат назвав цей інцидент добрим знаком – вісником швидкого закінчення війни на сході. Але для нього самого все обернулося трагічно. З президентського полку Сікала звільнили, а лікарі виявили у нього серйозне захворювання нирок.

Після того як Сікала стало погано на спеці під час інавгурації Порошенко, його обстежили у військовому госпіталі. Там лікарі виявили у хлопця захворювання нирок і проблеми з серцем, але лікувати не стали. Виписали та звільнили з армії. За рік хвороба з гострої форми перейшла в хронічну.

На повторне обстеження вже в Черкаській обласній лікарні родині екс-караульного президентського полку довелося позичати гроші у знайомих і сусідів. На цьому лікування для солдата закінчилося.

Після звільнення з армії хлопець знову повернувся до Києва, влаштувався на роботу в друкарню, де і познайомився зі своєю цивільною дружиною 21-річною Валентиною Левченко. Але через те, що всі зароблені гроші йшли на оплату житла, він вирішив повернутися в рідну Шендерівку і покликав з собою Валентину.

Правда, життя молодої сім’ї в селі виявилася досить складною. «Я з Броварів заради Саші поїхала, тут в селі для мене роботи немає. Батько відпустив мене і сказав:

«Ну раз любиш – їдь, хлопець він хороший». Поки допомагаю Сашиной мамі по господарству, на городі – їй непросто однієї, так і серце турбує. Вона журиться, що син йшов на службу абсолютно здоровим, а тепер у нього все життя шкереберть, грошей вилікувати його у нас немає.

Мені пропонували в магазині продавцем працювати в сусідньому селі, я дуже хотіла, але добиратися назад нічим, останній автобус йде о п’ятій годині вечора, а робота до десяти, довелося відмовитися », – говорить« Вістям »Валентина Левченко.

За словами дружини солдата, непритомність і болю в нирках у нього не припиняються. Лікарі кажуть, що потрібно лягати на повне обстеження, але грошей на це у сім’ї немає.

«Він важко працює з самого ранку до пізньої ночі. Йому заборонено піднімати важке, довго стояти і перебувати на сонці. Але береться за будь-яку роботу, яку в селі пропонують. Ніколи ні на що не скаржиться», – продовжує Валентина.

У своєму висновку доктора відзначили, що захворювання стало результатом запалення легенів. Він його підхопив під час проходження служби. Лікарі застерігали: пустиш на самоплив, отримаєш ниркову недостатність.

Сьогодні про інцидент трирічної давності екс-вартовий вважає за краще не згадувати, з хлопцями по службі теж не спілкується. Про те, що це він випустив карабін перед президентом, Валентині розповів через чотири місяці спільного життя. Правда, після історії з інавгурацією Саша став місцевою знаменитістю.

«Його знайомі мені говорили: мовляв, ти з ним тому, що він знаменитість, а я навіть не знала, що це він випустив карабін. Він переживає, що у нього не склалося зі службою, згадував, як мріяв служити далі, як форма йому подобалася. Але зараз ми намагаємося про це вже не говорити ».

Нагадаємо, у січні цього року в Анкарі солдат втратив свідомість під час виступу міністра внутрішніх справ Туреччини Сулеймана Сойлу.

Міністр не відразу помітив це і продовжував говорити, але коли зрозумів, що сталося, перервав свою промову, закликавши на допомогу медиків.

Джерело: Вести