Скоро ми дійдемо до САМОСУДУ! Якийсь покидьок на вулиці наніс 11 ножових поранень цьому красеню, він добровільно захищав нашу країну…

Alla Martynyuk:

Мене нічого вже не дивує, Нажаль мало що змінилось в нашій країні, корупція, тупість, байдужість залишилась як і раніше.. Цього красеня звуть Євген Самцов, він добровільно захищав нашу країну, коли повернувся на дмб зміг реалізувати себе, він дуже гарний чоловік, це я вам правду кажу.

Так ось, нещодавно йому якийсь покидьок на вулиці наніс 11 ножових поранень, я намагалась допомогти йому через прямі зв’язки з поліцією і все марно. Наразі ця краля, яку назначили слідчим по його справі нічого не зробила, навіть не опитала, не бере слухавку.

Євген вже сам провів розслідування і знайшов відео з обличчям того покидька, усі матеріали на руках, його по гарячим одразу можна було знайти, але це байдуже дівчисько навіть досі його в себе в кабінеті не прийняла, каже завжди зайнята.

Мені здається що скоро ми дійдемо до самосуду! Скільки ще це може продовжуватися ? Може хтось може щось порадити чи допомогти ?

Світлина від Alla Martynyuk.

Світлина від Alla Martynyuk.

Світлина від Alla Martynyuk.

Link