У 2018 Крим повернемо!!! Порошенко зробив приголомшуючу заяву, таких слів ще жоден політик не говорив

Український президент Петро Порошенко надіється, що повернення окупованого РФ відбудеться вже наступного – 2018 року, передає Корупція.Інфо

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу на 14-й щорічній міжнародній конференції Ялтинська європейська стратегія (YES) сьогодні в Києві.

Зокрема, в рамках виступу він висловив надію, що наступна конференція YES, яка раніше проходила Ялті, в наступному році знову відбудеться там.

«Перелік реформ буде дуже довгий, тому що це єдино можлива для нас стратегія – мирно повернути не тільки Донбас, а разом з безвізовим режимом, Угодою про асоціацію з ЄС ми повернемо і Ялту. Насправді така мета на наступний рік у нас», – сказав глава держави.

Як відомо, раніше Порошенко та держсекретар США Рекс Тіллерсон під час зустрічі у Києві обговорили питання Криму.

«Сьогодні у порядку денному було і питання Криму. … І наші американські партнери, держсекретар США запевнили мене, що Крим є постійно у порядку денному і питання забезпечення територіальної цілісності та припинення незаконої анексії Криму є твердою умовою для зняття санкцій з РФ», – зазначив Порошенко.

Він додав, що питання санкцій щодо РФ також було обговорено. «Ми отримали запевнення, що поки не буде виконано «Мінськ» і не буде звільнено українську територію, про зняття санкцій не йтиметься», – додав президент.

http://korupciya.com/u-2018-krim-povernemo-poroshenko-zrobiv-prigolomshuyuchu-zayavu-takih-sliv-shhe-zhoden-politik-ne-govoriv/