Хакери атакували акаунти Порошенка в соцмережах: усі подробиці

Невідомими було отримано доступ до акаунтів Петра Порошенка в соціальних мережах. Йдеться про сторінки кампанії “Жити по-новому” на президентських виборах, створених в 2014 році

У Instagram-акаунті “Програми Порошенка” немає ніяких записів. Єдине, що вказує на те, що до нього отримали доступ невідомі – опис профілю: “Програма Петра Порошенка” П ***** і по-новому”.

Така ж ситуація склалася з аккаунтом в Twitter – http://twitter.com/Programa_PP. Причому останнє повідомлення з матірним виразом датовано 2015 роком.

Відзначається, що оригінальних повідомлень в Twitter-акаунті було всього чотири – їх написали вручну через Web-інтерфейс соцмережі.

Решта сторінок Порошенка, які були створені до президентської кампанії 2014, перенаправляють на верифікувану сторінку президента в соцмережі.

Зокрема, Facebook – http://fb.com/ProgramaPoroshenka – перенаправляє на верифікувану сторінку президента, Однокласники – http://bit.ly/OkProgramaPoroshenka – також перенаправляє на відповідний профіль з “галочкою”;

YouTube – http://youtube.com/user/ProgramaPoroshenka – користувач потрапляє на офіційний верифікований канал Порошенко;

Google Plus – http://bit.ly/GoogleProgramaPoroshenka – та ж ситуація, що і з YouTube.

Як раніше повідомляли в СБУ, в хакерських атаках на урядові і інфраструктурні інформаційні системи України замішані російські хакери.

Джерело