Шкода, що навіть на Різдво Порошенко не припиняє генерувати фейки і дурити народ, — Балога

Шкода, що навіть на Різдво Порошенко не припиняє генерувати фейки і дурити народ.

На моє глибоке переконання, головна стратегічна ціль українського народу — це не вступ в НАТО, Євросоюз, чи Митний союз. Ми уже переконалися, що усі ці союзи — це історія про те, як зробити нас слабшими.

Наша стравжня мета — це мир і високі стандарти життя. Її нам не реалізують ні американці, ні росіяни, лише ми самі нашою щоденною працею і любов’ю до своєї країни.
***

Порошенко назвав стратегічну мету України

Стратегічною метою для України є членство в Євросоюзі і вступ до НАТО.

Про це заявив президент України Петро Порошенко у своїй колонці для спеціального випуску журналу «Новое время» та The Economist «Світ у 2018».

«Членство в ЄС, як і вступ в НАТО, безумовно, залишається нашою стратегічною метою. Оскільки це перспектива явно не 2018 року і не наша справа, як сказано в Писанні, знати час і терміни, зазначу лише, що переконаний в її реалістичності», – написав Президент.

Крім того, за словами Порошенка, безвізовий режим і угода про асоціацію між Україною та ЄС «знаменує собою остаточне завершення пострадянського періоду і наш безповоротний розрив з імперією».

«Під час саміту Східного партнерства я окреслив контури подальших кроків. Це асоціація з Шенгенською зоною, приєднання до Митного союзу ЄС, Енергетичного союзу і Єдиного цифрового ринку. Секторальна інтеграція фактично перетворить східні кордони країни в кордон ЄС ще до того, як ми де-юре приєднаємося до ЄС», – зазначив Порошенко.

Джерело