Ще й руку поцілували: В Мережі з’явились шокуючі кадри як Тимошенко кордон перебігала. Очі вже на лобі від побаченого

Журналіст Андрій Дзиндзя опублікував в Facebook відео переходу через кордон народного депутата, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. 

Після того, як натовп прихильників екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі потягли його через пункт пропуску, українські прикордонники кинулися слідом за ними. Тимошенко на самоті неспішно йшла за натовпом. У цей момент до неї підбіг один з активістів, поцілував їй руку і разом з ще одним товаришем під ручку проводив нардепа в Україну.

При цьому натовп прихильників політика прорвав кордон прикордонників. Після цього Саакашвілі вирушив до Львова, а 12 вересня заявив, що планує об’їхати «багато міст і сіл» в Україні.

Президент України Петро Порошенко сказав, що Саакашвілі вчинив злочин, порушивши державний кордон України, займатися яким – справа правоохоронних органів. 12 вересня лідеру «Руху Нових сил» вручили адміністративний протокол про порушення порядку перетину держкордону.

11 вересня сайт «Миротворець» додав у свою базу даних Тимошенко за незаконний перетин кордону. 12 вересня в базі «Миротворця» виявилися позафракційні народні депутати Юрій Дерев’янко та Дмитро Добродомов, а також нардеп від «Батьківщини» Сергій Власенко.